Meer info

De verkiezingen voor de gemeente- en provincieraadsverkiezingen van 14 oktober 2012 naderen snel.

Wilt u zich hiervoor engageren, maar zit u nog met vragen over bv. het opstellen van een lokaal verkiezingsprogramma, de samenstelling van kandidaatslijsten, de ontwikkeling van verkiezingsdrukwerk en andere campagnemiddelen, bepalingen uit het kiesdecreet, neem dan contact met één van volgende partijleden:

Nationale contactpersonen:

-Patricia De Waele, 02/552.48.60, patricia.dewaele@vlaamsparlement.be

-Steven Everaert, 0477/60.97.25, steven.everaert@ldd.be

-Jean-Marie Dedecker, 059/80.20.23, jmdedecker@jmdedecker.com

Provinciale contactpersonen:

-Antwerpen:

Raf Van den Brande, 0495/87.35.87, vdbrande@telenet.be 

-Vlaams-Brabant:

 Fred Dekeyser, 0475/60.14.61,  fred.dekeyser@ldd.be

-Limburg:

 Luc Schepens, 0477/52.81.81,  secretariaat@lddlimburg.be

-West-Vlaanderen:

Ignace Vandewalle, 0486/94 83 67, ignace.vandewalle@ldd.be  

-Oost-Vlaanderen:

 Bruno Cheyns, 0479/89.04.16, b.cheyns@telenet.be

-Hoofdstedelijk Gewest Brussel:

 Piet Deslé,  0475/29.10.21, piet.deslé@ldd.be